Ofis Masaj

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul’un ilk ve tek premium ofis masaj hizmeti

Om Beden Terapi Merkezi İstanbul’un ilk ve tek premium ofis masaj terapi hizmeti sunan wellness stres yönetimi şirketidir. Amacımız Türkiye’nin her yerindeki büyük, orta, küçük şirketlerin mobil koltuk masajını ofislerinde, ticari sağlık fuarlarında, kongreler ve konferanslarda, satış toplantılarında, özel etkinliklerde, golf turnuvalarında vb. etkinliklerde yerinde hizmet almalarına yardımcı olmakla birlikte bireysel hizmet almak isteyen kişilere de yerinde hizmet vermektir. 

Profesyonel ekibimiz;  üretkenliği pozitif enerjiyi, yaratıcılığı, morali ve motivasyonu arttıran iş yeri dostu ofis sandalye masajı, wellnessstres yönetimi konularında uzman bir ekiptir. 

Om Beden Terapi Merkezi  İstanbul bölgesinde  en çok aranılan ilk  ve tek ofis masaj şirketi olma özelliğine sahiptir. Ekibimiz nitelikli, değerlere önem veren, yüksek eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Kişiye ve ihtiyaçlarına uygun, yüksek empati  geliştirerek sizlere hizmet sunmaktadır.

Doğu ve Batı terapilerinden oluşan hizmet yelpazemizi bütüncül olarak bedenin, zihnin ve ruh sağlığının birbirinden ayrılmaz bir parçası olarak gördüğümüz için 20 yıllık tecrübe ile beden ve zihnin dengesini koruyan, gençleştiren, canlılığınızı ve bireysel sağlığınızı iyileştiren,  birbirinden eşsiz terapilerimizi  iş yerinize gelerek, güvenilir, uygun fiyatlı bir biçimde  keyifli hale getirmek önceliklerimiz arasındadır. 

OM Beden Terapi

Misyonumuz

Amacımız ; şirketlerin günümüz ofis çalışanlarına, bütünsel bir refah sunmasına yardımcı olmak için çalışanlara değer verildiğinin hissettirildiği ve verimliliklerinin artırıldığı bir ortam yaratmaktır.

Optimum zihinsel sağlık için iş yerlerinde güven ve güvence önemli bir gerekliliktir ve sağlık her şeyden önce gelir. Om Beden Terapinin profesyonel masaj terapistleri mesleklerinde son derece saygın sağlık çalışanları olarak etik dokunuş biçimi olan ofis masaj uygulamalarını gerektiği şekilde büyük titizlikle sağlar.

İşyerinde düzenli yapılan sandalye masajı esenliğe ilham verir, değerleri eyleme geçirir ve insanlara işverenlerinin sağlık ve mutluluklarını ne kadar önemsediğini gösterir. Eylemler kelimelerden daha yüksek sesle konuşur.

Masaj terapilerinin faydaları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Birçok insan için bir masaj terapisinden sonra ‘kendilerini harika hissetmek’ onlar için yeterlidir.

İşverenlerin, insanların işte harika hissetmelerinin ve bu faydalı duyguları işyerlerine, dış dünyaya ve kişisel yaşamlarına geri götürmelerinin mümkün olduğunu bilmelerini istiyoruz. Her işveren çalışanları için bunu istemez mi?

Om Beden Terapi Merkezi olarak şirketlerinin en değerli varlıklarının insan kaynağı olduğunun bilinci ile;

Çalışanlarınızı değerli hissettirir,
Kısa zamanda stres seviyelerini azaltabilir,
Tüm gün masa başında çalışan ekip arkadaşlarınızın ağrı şikayetlerini ( baş ağrısı, boyun tutulması, sırt ağrıları, karpal tünel vb. ) ve pahalı tedavi masraflarını ve iş kayıplarını azaltabilir, iş kıyafetleriyle, iş ortamından uzaklaşmadan motivasyonlarını artırabilir,
Maaşlarından çok esnek çalışmaya ve yan haklara önem veren Y ve Z kuşağı çalışma arkadaşlarınızın şirket bağımlılığını artırabilirsiniz.
OM Beden Terapi

Neden Ofis Masaj Hizmetini Almalısınız?

Yurt dışında yaygın olarak uygulanan iş yerinde masaj hizmetinden yararlanan şirketler, düzenli alındığında bunun çalışanlarının performansını, konsantrasyonunu ve odaklanma sürelerini artırdığını, stres seviyelerini aşağıya çekerek özellikle günümüz iş ortamında yenilikçi yaklaşımlar bekleyen Y ve Z kuşağı çalışanlarının şirketlerine olan bağlılıklarını artırdığını paylaşmaktadır.

Ofis masajı, şirketler içindeki fiziksel ve zihinsel stresi azaltmak için tasarlanmıştır.

Ofis masajı büyük bir bütçe olmadan basit ama etkili, sağlıklı yaşamı destekleyici, stresi ortadan kaldıran keyifli ve yeniden enerji kazanabileceğiniz muhteşem bir deneyimdir.

İşe alım teşviklerinde listenize eklenecek sağlıklı pozitif şirket yaklaşımı, çalışan memnuniyeti ve yan haklar olarak daha cazip hale gelmenizi sağlayacaktır.

Çalışanların şirkete bağlılıklarını artırmak için çeşitli yöntemler arayan insan kaynakları departmanındaysanız veya çalışanlarınızın sağlık yardımları programından sorumluysanız bütüncül hizmetlerimizle yanınızda olmak istiyoruz.