Ofis Masaj

Ofis Masaj

Sandalye Masajı

Sandalye masajı bedenin üst kısmına odaklanan, çalışanların kıyafetleri tamamen giyinik olarak yapılan 10-15-20 dakikalık planlanan süreler ile ofis masajı, özel olarak tasarlanmış masaj koltuğunda sessiz bir odada veya masanızda yağ kullanmadan kıyafetler üzerinde gerçekleştirilir.
İş yerlerine özel ergonomik olarak tasarlanmış portatif taşınabilir masaj sandalyesinde yapılır. Uzman terapistlerimiz sinir sistemini sakinleştirmeye yardımcı olmak ve stresi azaltmak için tekniklerinde akupunktur noktalarını kullanarak boyun, omuzlar, üst sırt, bel, kollar, ve eller dahil olmak üzere en gergin bölgeleri manipüle etmek için medikal manuel terapi uygulamasını yaparlar. Masaj terapisti ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları ( müzik, medikal losyonlar, hijyenik el ve baş havluları, dezenfektan vb.  ) yanlarında getireceklerdir. Terapilerimiz için bizlere gereken sadece sessiz bir ortam ve terapiye gelen kişilerin telefon ve bilgisayarlarından ayrı geçirecekleri dinlendirici bir zaman dilimidir.

Ofis masajı, kişilerin stresini azaltmak ve üretkenliklerini artırmak için gün içinde kısa bir enerji yenilenme molası sağlar.
Terapistlerimizin uygulayacağı baskı miktarı tamamen kişiye özel olacaktır. Yağ kullanılmayacaktır tercihe göre medıkal kremler kullanılabilir.
Ofis masajı ile çalışanlarınızın beden, zihin ve ruh sağlığına katkıda bulunur, üretkenliğini, motivasyonunu ve şirket bağlılığını artırırsınız.

Çalışmalar gösteriyor ki sağlıklı bir iş ortamında çalışmak bireyin mutlu hissetmesi performansı ve karlılığı direkt etkileyen faktörlerin başında geliyor .

Pozitif işyeri kültürü oluşturarak bulunması zor yetenekleri size çeker ve elinde tutar .

Çalışan işten ayrılma oranını azaltır güven ve bağlılık hissini destekler.

Sağlık bakım maliyetlerini düşürür.