Ofis Masaj

Ofis Masaj

Nefes Terapi

Enerji dengesi sadece doğru beslenme ile sağlanamaz. Doğru nefes almada olmalıdır. Yöntemi öğrenilip düzenli olarak uygulandığında fiziksel ve zihinsel koşullar önemli ölçüde iyileşir ve yaşlanma önemli ölçüde gecikir.

Hayatın en sıradan şeyi olan nefes aynı zamanda onun en büyük gizemidir.

Sadece nefes ve solunum farkındalığını artırmak ve düzenli nefes egzersizlerine ayıracağımız 10-15 dakika ile dahi organizmanın her boyutuyla sağlıklı çalışması bütüncül anlamda iyileşme sürecinin başlaması sağlanabilir.

Bizim burada kollektif bilince hizmet ederek sağlayacağımız maksimum fayda ile işletmelere sağlayacağımız en büyük hizmet; mutlu zihinler, çalışkan personel ve maksimum verim olacaktır.

Stres hayatın her alanında. Sosyal ilişkiler bireysel sağlığı en çok tehdit eden faktördür.

Sistemlerin tamamı yönetim anlayışları artık çalışan toplulukların birlik, beraberlik, yardımlaşma, yaratım gücü ile daha güzel bir dünyaya doğru evrilmemiz gerektiğini gösteren geri bildirimlerle dolu bu nedenle nefes hayattır hayat nefestir. İkisi birbirinden ayrıştırılamaz göz ardı edilemez .

Nefes grup çalışmalarında önce nefes farkındalığı oluşturulup yapılacak egzersizin fayda ve varsa sakıncalı yapılamaz durumları önceden bilgilendirilir.
Katılmak isteyenler katılabilir hiçbir zorunluluk ya da baskı bulunmamaktadır.
Yapılacak çalışma minimum 15 dk maksimum 30 dk olur ve kolay hızlı ve etkili bir çalışmadır.
Her seansta farklı çalışmalar programa dahil edilir.

Katılımcıların gündelik yaşamlarının her alanında ( çalışırken, araba kullanırken, yürürken, uykudan önce ,sabah uyandıklarında, öğle yemeklerinde, molalarda, yürüyüş yaparken, rahatlıkla uygulaya bilecekleri teknikleri kapsamaktadır.