Ofis Masaj

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Ofis Masajı“ konseptiyle, çalışanlarına değer veren, iş verimini ve konsantrasyonu, dolayısı ile kârı arttırmayı hedefleyen şirketlerin personeline, giysi üzerinden tek kullanımlık örtülerle yapılan masaj türüdür.

Yurt dışında yaygın olarak uygulanan iş yerinde masaj hizmetinden yararlanan şirketler, düzenli alındığında bunun çalışanlarının performansını, konsantrasyonunu ve odaklanma sürelerini artırdığını, stres seviyelerini aşağıya çekerek özellikle günümüz iş ortamında yenilikçi yaklaşımlar bekleyen Y ve Z kuşağı çalışanlarının şirketlerine olan bağlılıklarını artırdığını paylaşmaktadır. Ofis masajı, şirketler içindeki fiziksel ve zihinsel stresi azaltmak için tasarlanmıştır. Ofis masajı büyük bir bütçe olmadan basit ama etkili, sağlıklı yaşamı destekleyici, stresi ortadan kaldıran keyifli ve yeniden enerji kazanabileceğiniz muhteşem bir deneyimdir. İşe alım teşviklerinde listenize eklenecek sağlıklı pozitif şirket yaklaşımı, çalışan memnuniyeti ve yan haklar olarak daha cazip hale gelmenizi sağlayacaktır. Çalışanların şirkete bağlılıklarını artırmak için çeşitli yöntemler arayan insan kaynakları departmanındaysanız veya çalışanlarınızın sağlık yardımları programından sorumluysanız bütüncül hizmetlerimizle yanınızda olmak istiyoruz. 

 • Düzenli wellness programları şirketiniz için en uygun maliyetli ve en etkileyici fikirlerden biridir. 
 • Çalışan personeliniz bu hizmetleri kendisine sunulan çok yüksek bir değer olarak algılar.
 • Bu yeni yetenekleri şirketinize çekmenin tüm çalışanların yararlanabileceği sağlıklı ve eğlenceli bir atmosfer için harika bir yoldur.
 • Sadece yeni yetenekler değil aynı zamanda onları elinizde tutmanıza da yardımcı olur.
 • Daha az sayıda hasta olan personel ve işçi tazminat taleplerinin azaldığını, sağlık bakım maliyetlerinin düşmesi ve devamında üretkenlik, sorun çözme kapasitelerinin arttığını ve dolayısıyla karlılığın iyileştiğini göreceksiniz.
 • Masajın sağlığa faydalarını ve nasıl şirketinize pozitif şekilde yansıdığı hakkında daha fazla bilgi almak için uzman danışanımız ile iletişime geçiniz

Programlarımız hem deneyimi yaşayan personelinize hem işletmenize fayda sağlar. Herkes şirketinde huzurun etkisini hisseder. Yaratıcılık, kurum bağlılığı ve karlılık artar. Çalışanın sağlığına desteğinizi verdiğiniz özeni açıkça gösterir. İşletmenizin nasıl yönetildiğinin müşterilerinize muhteşem bir yansımasıdır. Motive olmuş çalışanların daha az iş gücü kaybı ve sağlık problemleri nedeniyle izin kullanımında ciddi azalış görülür. Stres yönetimi sizi her açıdan daha karlı hale getirir. Optimum denge  odaklı wellness  stres yönetimi programları ile çalışan personel en üst seviye enerji, canlılık ve dengeyi bularak yoğun bir haftanın veya ayın stresini yönetme yetkinliği kazanmakta işletmenizi daha büyük hedeflere yükseltmektedir. Yeni personel alımlarında işletmenizin kurum kültürü açısından sağlam ve güvenilirliğini destekler.  İş arayan ve şirketleri değerlendiren adayların %75 ‘i  fayda ve avantajları konusunda endişelidir bu imajınızda büyük fark yaratacaktır. Düzenli alınan wellness hizmetleri çalışanların zihin, beden, ruh bütünlüğünde büyük bir farkındalık yaşamalarını teşvik eder. Ekibinizin moral –motivasyon, mutluluk seviyelerini yükselterek rahat bir çalışma ortamı devamında başarıyı kaçınılmaz yapar.

İş yerlerine özel ergonomik olarak tasarlanmış portatif taşınabilir masaj sandalyesi ile planlanan gün ve saatte ekibimiz iş yerinizi ziyaret eder. Sandalye masajı bedenin üst kısmına odaklanan, çalışanların kıyafetleri tamamen giyinik olarak yapılan 10-15-20 dakikalık, sessiz bir odada veya masanızda yağ kullanmadan kıyafetler üzerinde gerçekleştirilir.

 

 • Ofis masajı, kişilerin stresini azaltmak ve üretkenliklerini artırmak için gün içinde kısa bir enerji yenilenme molası sağlar.
 • Ofis masajı ile çalışanlarınızın beden, zihin ve ruh sağlığına katkıda bulunur, üretkenliğini, motivasyonunu ve şirket bağlılığını artırırsınız. 
 • Uzman terapistlerimiz sinir sistemini sakinleştirmeye yardımcı olmak ve stresi azaltmak için tekniklerinde akupunktur noktalarını kullanarak boyun, omuzlar, üst sırt, bel, kollar, ve eller dahil olmak üzere en gergin bölgeleri manipüle etmek için medikal manuel terapi uygulamasını yaparlar.
 • Masaj terapisti ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları (müzik, medikal losyonlar, hijyenik el ve baş havluları, dezenfektan vb.  ) yanlarında getireceklerdir.
 • Terapilerimiz için bizlere gereken sadece sessiz bir ortam ve terapiye gelen kişilerin telefon ve bilgisayarlarından ayrı geçirecekleri dinlendirici bir zaman dilimidir.
 • Terapistlerimizin uygulayacağı baskı miktarı tamamen kişiye özel olacaktır. Yağ kullanılmayacaktır tercihe göre medıkal kremler kullanılabilir.

Evde masaj hizmeti sunmuyoruz, bunun yerine İstanbul Ataşehir Palladium Tower merkez binasında bulunan terapi merkezimizi arayarak randevu talebinizi oluşturabilir bireysel masaj ve stres yönetimi konularında destek almak için uzman terapistlerimizden yardım alabilirsiniz.

Rahatsızlık yada yaralanmaların yerine odaklı ve nedenlerine bağlı olarak sağlık geçmişinizi dinleyerek tavsiyelerde bulunuruz, ciddi herhangi bir rahatsızlık durumları için masaj terapi yaptırmadan önce mutlaka doktorunuzdan tıbbi bir yardım ve onay almanızı öneriyoruz.

Evet inanılmaz bir şekilde çalışanlarınızı sayısız yönlerde motive edeceği için herkesin ruh hali değişir ve zihin pozitif düşünceler ile kişinin hem üretkenliğine yansır hemde ekip çalışmasına daha yatkın hale gelir.

Masajın zihinsel berraklığı, net düşünceyi harekete geçirdiği, odaklanmayı artırdığı, bağışıklık sistemini güçlendirdiği, stresi azalttığı, ruh halini iyileştirdiği ve bundan çok daha fazlası olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış mucizevi bir sağlık uygulamasıdır. 

Çalışanlarınızın potansiyellerine ulaşmasını istiyorsanız, onları sporcular gibi düşünün. Düzenli Masaj terapisi, insanları daha verimli bir şekilde çalışmaya hazır sağlıklı, canlı ve mutlu bir duruma getirir ve dengede tutar. Özenle bakımlı personelleriniz beklentilerinizi aşacak, şirketiniz rakiplerini geride bırakarak çalışanlarınız sizi yeni zirvelere taşıyacak ve onları elinizde tutmanız daha kolay olacaktır.

Kesinlikle evet! Hizmet paketlerimizin içeriğini, günü ve saatini size uyacak şekilde planlıyoruz ve çalışanların kıyafetleri üzerinden terapilerimiz yapıyoruz . Terapistlerimiz çalışanların çalışma günü ve saatini kesintiye uğratmadan ergonomik kolay taşınabilir masaj sandalyesini ister masa başına ister küçük bir toplantı odasına getireceklerdir. Personelinize işten sürükleyici çok etkili ve kısa bir mola verdirmek istiyorsanız terapistlerimiz ayrı sessiz bir odada ekibinizin seveceği bir işyeri cenneti yaratmak için doğal aromatik kokular ile müziği ve ortam aydınlatması bitkiler eşliğinde size ve çalışanlarınıza huzurlu, sakin hiçbir yerde görülmemiş bir ortam yaratıyor!

Şirketinizin ofis masaj programını oluşturmak yada kendiniz için bireysel masaj terapisi almak istiyorsanız veya hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz detaylar varsa bunun içim en doğrusu öncelikle direkt olarak 0535 841 44 97 telefon numarasından arayın ve şirket içerisinde ofis çalışanlarınızın sandalye masaj programı için talebinizi randevu@ofismasaj.com adresine mail göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizden haber almaktan her zaman memnuniyet duyacağımızı bilin en kısa zamanda görüşmek üzere OM BEDEN TERAPİ 

İstanbul merkezli ofis masaj şirketimiz Türkiye’nin her yerindeki büyük, orta küçük şirketlerin mobil koltuk masajını ofislerinde, ticari sağlık fuarlarında, kongrelere ve konferanslarda, satış toplantılarında, özel etkinliklerde, golf turnuvalarında vb. etkinliklerde yerinde hizmet almalarına yardımcı olmakla birlikte bireysel hizmet almak isteyen kişilere de yerimizde hizmet vermekteyiz. Özetle Küçük ofis rezervasyonlarından en büyük kurumsal etkinliklere kadar her şeyi kapsayan hizmetleri müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre hazırlıyoruz.

Spor, fiziksel aktivite ve sağlığın geliştirilmesine destek iyilik halinin ortaya çıkartılması konusunda 20 yıllık denenmiş tecrübe bilgi ve donanım ile 2015 yılında Ataşehir Palladium Tower’da kurulan OM BEDEN TERAPİ İstanbul şirketleri için ilk ortaya çıkışından itibaren kendi yerinde ve şirketlerin ofis ortamında sandalye ofis masaj konseptine öncülük eden uzman bir OM “Ofis Masaj “ şirketidir.

Tamamen giyinik, gevşetici stresi azaltan canlandıran ve mutluluk veren yerinizde Medikal Manuel Sandalye masaj hizmetlerini sunarak iş yerinize zindelik ve mutluluk katıyoruz amacımız sağlığı iyi tutmak ve insanların kendisini iyi hissetmelerini sağlamak işimizin en özel kısmı da seans sonrası herkesi gülümserken görmek ve teşekkür almak bizim için tarif edilemez bir mutluluk duygusu oluyor .. Şirketinizde sizin için çok çalışan personellerinize emeklerinden dolayı onlara unutulmaz bir zaman yaşatın çalışanlarınıza iyi davranmanın ve ödüllendirmenin harika yöntemlerinden birisini sizlere sunmaktayız.

İK’ daysanız yada çalışanlarınızın sağlık yardımları programlarından sorumluysanız veya çalışanlarınıza özel günler için hediye sunmak onları ödüllendirmek için bize bir şans verin. Şirket çalışanlarınızın yüzlerindeki gülümseme ile birlikte bir sonraki 

görevlerini daha iyi bir şekilde yerine getirmeye hazır kendilerini değerli hissetmeleri için çalışanlarınızın refahıyla sizin adınıza biz ilgileniyoruz.

Tüm Terapi hizmetlerimiz zihin beden ve ruh sağlığımızı ayakta tutan koruyan mükemmel sağlık programlarıdır ve şunu bilmenizi istiyoruz ki  işimizi çok severek yapıyoruz bu yüzden insanları, hafızalarında uzun süre yaşayan, kendilerini iyi hissettiren bir deneyime kendilerini kaptırıyoruz ve bu da bizleri, sektörünüzün ektinlik programlarında markanızı temsil etmek için mükemmel rehberler yapıyor.

1 Saat içerisinde 2 veya 4 kişi yerinde sandalye masajı yaptırabilir. Masaj seansının uzunluğu şirketlerin talep ve ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. Kişi başı 15-20 yada 30 dakika arasından seçim yapabilirsiniz. Minimum rezervasyon şekli 2 saattir. Fuarlarınız için düşünüyorsanız isteğe bağlı olarak daha kısa masaj terapi seanslarıda yapabiliriz.

* Uzun süre hareketsiz masa başı çalışmalarından kaynaklı üst sırt kas gruplarında oluşan gerginlik, ağrıları giderir ve boyun bölgesini rahatlatır.

*Kan dolaşımını iyileştirerek toksinlerin dışarı atar ve oksijen açısından zengin temiz kanın kas dokularına iletilmesini gerçekleştirir.

*Sırt ,baş boyun el ve kolların kas gerginliği ortadan kaldırır.

*Stresin olumsuz etkilerinin azaltır

*Yüksek tansiyonu düşürerek dengeye getirir.

*Zihin ve bedenin bağışıklık sistemini güçlendirir.

*Çalışanların işlerine odaklanmalarını sağlar ve konsantrasrasyon yönlerini geliştirir.

*Çalışanlarınızın gevşeme hissi onlarda iyilik hali yaratarak morallerini yüksek tutar ve tam tersi enerjilerini arttırır.

*Ekibinizin yaratıcılık duygusunu geliştirir ilham verir.

*Gerilim baş ağrılarını giderir.

*Masaj tamamen giyinik yapıldığı için personel zamandan tasarruf ederek seans sonrası işinin başına hemen dönebilir şirketlerin en çok tercih etme sebeplerinden biriside zamandan tasarruf etmeleridir.

Bir kaç özel istisnalar dışında insanların çoğu sandalye masajından yararlanabilir.

Günümüzde, iş ve yaşam dengemiz zaman zaman dengesizliğe uğrayabilir ve bu aşamada kendimizi bazı zamanlarda sık sık aşırı gergin bir kenara sıkışmış stresli yüklü hissederiz ve bu durum önlem alınmadığı takdirde kimi hastalıkların zeminini hazırlayarak yaşam kalitemizin dengesininde bozulmasıyla iş hayatında performans düşüklüğünün yaşanmasına yol sebep olur. İşte tam bu noktada Om beden terapinin tüm stres yönetimi programları ve sandalye masajı devreye girer. Tüm hizmetlerimiz çalışanlarınıza esenlik, mutluluk ve rahatlık duygusu sağlayarak vücuttaki kan dolaşımının düzgün çalışmasına yardımcı olur dolaşımı iyileştirerek yorgunluğu azaltır,üretkenliği teşvik eder ve olağanüstü bir şekilde ilham duygusunu geliştirerek tüm çalışanların kendilerini enerjik hissetmelerini sağlar özetle sandalye masajımız stresin olumsuz etkilerini azaltmanın en hızlı, etkili ve güvenli yoludur.

İstisnalar: 

* Son 6 ay içerisinde ameliyat olduysanız 

*  Kalbinde pil olanlar 

*Kemoterapi görenler

*Hamile kalmayı planlıyorsanız veya hamileyseniz.