Ofis Masaj

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Değer İlkelerimiz

İstanbul’un ilk ve tek premium ofis masaj hizmeti

ÜSTÜN KALİTE

20 yılı aşkın bir tecrübe ile İstanbul ANADOLU yakasında kurulan Om Beden Terapi Türkiye’nin ilk ve tek konusunda uzman ofis masaj ve stres yönetimi programları tecrübesi ile sizlere güler yüzlü profesyonel ve son derece yetenekli sağlık terapistlerinden oluştuğu için sizlere hizmetlerimizde %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Sadece bir deneyin gerisini biz hallederiz.

İŞİMİZİ ÇOK SEVEREK YAPIYORUZ

Talebinize bağlı olarak ister yarım gün ister tam gün kurumsal etkinlik veya belirleyeceğimiz belli periyodlar ile siz ve çalışanlarınız için her şeyi keyifli ve kolay hale getirmeyi seviyoruz. Wellness stres yönetimi programı paketinizi seçme konusunda işletmenize tam bir özgürlük ve esneklik sağlayacak şekilde kombine edilmiştir. Müşteri memnuniyeti ön planda ve sağlıklı yaşam hakkında bilgi ve donanıma sahip uzman terapistlerimiz ile sorumluluklarımızın bilincindeyiz. İşyerinde wellness stres programı sağlayıcısı olarak 20 yıllık bir deneyime sahibiz.

EĞİTİM

Her bir terapist kendi alanında aşağıdaki gibi tamamlayıcı konularda eğitimler alarak bilgi ve donanıma sahip kişilerdir. Spor ve egzersiz bilimi Anatomi ve Fizyoloji Yoga, Meditasyon ve Nefes Terapi Tüm terapistlerimiz mesleki uluslararası diploma ve sertifikaya sahip olmakla birlikte, kurumsal ortamlar için gerekli tekniklere ve kişinin ihtiyaçlarına özel ve çalışanların sağlık ihtiyaçlarına özgü, stres yönetimi hakkında eğitimler almaktadırlar. Her biri alanında eğitimli bay/ bayan terapistler ile sağlığınız güvence altında keyifli dakikalar geçireceğiniz programı düzenli aralıklarla almak isteyecek ve kurumsal refah havasının herkese etkilerini kısa sürede fark edeceksiniz. Her grubun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak duyarlı ve yüksek kalite bilgi birikim ve eğitime sahip terapistlerdir.

ESNEKLİK (DEĞER İLKEMİZ)

İster küçük bir ofis, ister büyük bir kuruluş olun her işletmenin ve çalışanların farklı ihtiyaçları olduğunun bilincindeyiz, bu yüzden size en uygun fiyatlarımızla birlikte, kombinasyon paketlerimizi düzenli ,haftalık ya da aylık olarak tercih ettiğinizde hem daha çok fayda görüyor hem de bizden harika fırsatlar elde ediyorsunuz.

GÜVENİLİRLİK

Sağlık için güven ve güvence önemli bir gerekliliktir. Om Beden Terapinin profesyonel sağlık terapistleri mesleklerinde son derece saygın çalışanlar olarak, etik dokunuş biçimi ile aldıkları uluslararası eğitimler doğrultusunda ellerinde bulunan personel sağlık bilgi formu doğrultusunda sırası ile çalışanların ihtiyaçlarını anlayarak güvenli bir şekilde , ofis masaj ve stres yönetimi uygulamalarını büyük bir titizlikle sağlar.

LOJİSTİK

Hizmetlerimizin lojistik aşamasındaki etkinlik için tüm ekipmanları (ofis masaj sandalyeleri, losyonlar, müzik, el ve baş havlusu, dezenfektan ) baştan sona şirketimiz sağlamaktadır.